asd

TEMALAR

Başvuru Tarihleri

23 Nisan - 23 Mayıs

2024

Yaş Grupları

4-67-910- 12
Yarışma Koşullarını İncelemek İçin Tıklayınız

x

Faber-Castell Hayal Gücün Senin Gücün 23 Nisan Resim Yarışması Katılım Koşulları – 2024

1. Bu yarışma Adel Kalemcilik Tic. Ve San. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 19.04.2024 tarihli ve E-58259698.255.05.02-55283 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında Türkiye genelinde düzenlenmektedir.

2. Yarışma Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. (Bundan sonra “Adel” veya “Faber-Castell” olarak anılacaktır.) tarafından düzenlenmektedir. Yarışma koşulları 23.04.2024 – 23.05.2024 tarihleri arasında “@faber_castelltr” adlı Instagram sayfamız ve www.faber-castell.com.tr web sitesi üzerinden duyurulacaktır. Başvurular www.faber-castell.com.tr web sitesi üzerinden alınacak olup, son başvuru tarihi 23 Mayıs 2024 Perşembe günü saat 23.59’dur.

3. Yarışmada değerlendirilecek resimler aşağıdaki belirtilen 4 temadan birini konu almalıdır. Bu temalar ile ilişkisiz eserler değerlendirmeye alınmayacaktır.
a. Sihirli Orman
b. Zamanda Yolculuk
c. Uzay Macerası
d. Su altı Dünyası

4. Yarışma 4-6 yaş, 7-9 yaş ve 10-12 yaş aralıkları olmak üzere 3 ayrı kategoride gerçekleşecek olup her bir kategori kendi içinde değerlendirilecektir. Başvuru tarihinde eser sahibinin belirtilen yaş aralığında olması gerekmektedir.

5. Yarışmaya katılmak için yapılan resimlerde kağıt boyutu ve ürün kullanımı sınırlandırması yoktur.

6. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.

7. İkramiye kazanan katılımcılar, isminin www.faber-castell.com.tr web sitesinde açıklanmasını kabul etmiş sayılır.

8. Kampanya sonunda kazanan kişiler ile direkt mesaj (DM) yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad, iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Adel Kalemcilik Tic. Ve San. A.Ş. sorumlu değildir.

9. Kampanyaya Adel Kalemcilik Tic. Ve San. A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ve tüzel kişiler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Adel Kalemcilik Tic. Ve San. A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

10. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

11. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanmış olsa dahi ödülü teslim edilmez.

12. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

13. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Adel Kalemcilik Tic. Ve San. A.Ş. sorumlu değildir.

14. Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Adel Kalemcilik Tic. Ve San. A.Ş. Kampanya Katılım Koşullarına uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

15. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Adel Kalemcilik Tic. Ve San. A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

16. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Adel Kalemcilik Tic. Ve San. A.Ş. tarafından yapılacaktır. Adel Kalemcilik Tic. Ve San. A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

17. Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

18. Yarışmacılar tarafından gönderilen eserler, Faber-Castell’in belirlediği bir jüri tarafından değerlendirilecektir. Resimlerin değerlendirilmesinde temaya uygunluk, yaratıcılık, resim sanatına uygunluk, kompozisyon ve özgünlük gibi kriterlere bakılarak değerlendirme yapılacaktır. Jüri kararı kesindir, itiraz edilemez. Jürimizin değerlendirmesi sonucunda yaş grubuna göre dereceye girecek kişilere verilecek hediyeler aşağıda belirtilmiştir: Dereceye giren ilk 120 kişiye Faber-Castell Boyama Seti , 4-6 yaş grubu kazananlarına sırasıyla 1.’ye Akülü Araba, 2.’ye BTWIN 100 Inuit 16 Jant 4-6 Yaş Çocuk Bisikleti, 3.’ye Chillafish Scotti 3 Tekerlekli Scooter ve Kask Seti , 7-9 yaş grubu kazananlarına sırasıyla 1.ye Nintende Switch 64 Gb Konsol Oled Model, 2.’ye Salcano Ng 650 20 Md Bisiklet, 3.’ye Segway Ninebot Zıng C10 Elektrikli Scooter, 10-12 yaş grubuna sırasıyla 1.’ye Sony Playstation 5 Slim Digital Edition, 2.’ye RIVERSIDE 100 24 Jant V Fren Beyaz Çocuk Bisikleti, 3.’ye CityMate Elektrikli Kaykay Hoverboard 6.5 Inch

19. Ödülleri almaya hak kazanan toplamda 129 kişi, yarışma başvurularının gerçekleştiği web sitesi üzerinden duyurulacaktır. Kazanılan ödüller bir başkasına devredilemez, ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.

20. 23 Mayıs 2024 tarihine kadar gönderilen görseller üzerinden yapılacak değerlendirme sonrasında 7 Haziran 2024 Cuma günü kazananlar www.faber-castell.com.tr web sitesinde açıklanacaktır. Yarışmaya resim gönderen her yarışmacı ve ebeveyn/ler/i veya yasal temsilcileri, iletilen resimlerin Faber-Castell tarafından web siteleri, sosyal medya, broşürler vb. mecralarda kullanılmasını, bununla ilgili ayrıca bir hak talebinde bulunulmayacağını kabul ve beyan ederler. Yarışmacılar veya yasal temsilcileri, ilgili resimleri yarışmaya göndermekle, yukarıda ve başvuru sayfasında bilgilendirme yapılan mecralarda yayınlanmasına izin vermiş sayılacaktır.

21. Yarışmamızda ödül almaya hak kazanan katılımcılarımızın isimleri, yarışmacılarımızın resimleri ile birlikte dijital outdoor çalışmalarında yer alacaktır.

22. Resmin orijinalinin Faber-Castell tarafından talep edilmesi durumunda Faber-Castell’e kargo yoluyla gönderilebilmesi/sunulabilmesi amacıyla saklı tutulması zorunludur. Faber-Castell’in, orijinali iletilmeyen resimlerin değerlendirme dışı bırakılmasına karar verme hakkı saklıdır.

23. “Faber-Castell Hayal Gücün Senin Gücün 23 Nisan Resim Yarışması” kapsamında verilen ödüller ve tarih aralıklarında herhangi bir değişiklik yapma hakkı saklıdır.

24. Bu kampanya ile ilgili tüm bilgi ve duyurular www.faber-castell.com.tr web sitesi üzerinden yapılacaktır.