Fine Writing

Bilgisayarda yazıyoruz. Kaydırıyoruz. Paylaşıyoruz. Elle yazı yazmanın günümüzde hala bir yeri var mı? Evet var! Bilhassa dijital yaşamlarımızda, çünkü her zaman çevrimiçi ve internete bağlı olan herkesin, analog bir dengeye ihtiyacı bulunuyor. Düşüncelerinizi bir düzene koyup yaratıcılığınızı serbest bırakmak mı istiyorsunuz? Hemen, ekran olmadan - düşüncelerinizi doğrudan kağıda mı dökmek istiyorsunuz? Yeni, şaşırtıcı ve eşsiz olan her şey; yani fikirleriniz için mükemmel yazma araçlarımız var.

HER ZAMAN DOĞRU NOTALARA BASMAK İÇİN: YENİ HEXO

HER ZAMAN DOĞRU NOTALARA BASMAK İÇİN: YENİ HEXO

Yeni şarkınızdaki bir sonraki satır aklınızı geldiğinde, melodiler şekil almaya başladığında, her zaman elinizin altında: yeni Hexo. İster tükenmez kalem, ister roller kalem, isterse dolmakalem olsun: her zaman doğru notaya basacaksınız. Kendine özgü ve tarz sahibi Hexo, köşelerini ve kenarlarını gururla gösterir – ve çok hafiftir.

Keşfet
DİNAMİK BİÇİM: E-MOTION

DİNAMİK BİÇİM: E-MOTION

Hızlıca karalamak mı yoksa ince detaylara odaklanmak mı istiyorsunuz? Kendi hayatınızın mimarısınız! Ne için kullanırsanız kullanın, e-motion yazma araçları, tasarımlarınıza enerji kazandırır. Kendine has: dolmakalemin, roller kalemin, tükenmez kalemin ve basmalı kalemin dinamik silueti. Güzel tasarımlı ve göz alıcı bu yazma araçlarını tutması olağanüstü derecede konforludur.

Keşfet
NARİN MASAÜSTÜ PROFESYONELİ: AMBITION

NARİN MASAÜSTÜ PROFESYONELİ: AMBITION

Bütün hikayenizi açıkça anlatabilmek için: Ambition serisi narin yazma araçlarıyla, bırakın düşünceleriniz şekil alsın. Dolma kalem, roller kalem, tükenmez kalem ve basmalı kalem, çalışırken sizi her satırda destekler. Bir sonraki bölümü yazmaya hazır mısınız?

Keşfet
TASARIM MİNİMALİSTLERİ İÇİN: NEO SLIM

TASARIM MİNİMALİSTLERİ İÇİN: NEO SLIM

Minimalist bir görünüş, temiz ve havalı bir his; NEO Slim en az akıllı telefonunuz ya da tabletiniz kadar tarz sahibidir. Tükenmez kalem, dolmakalem ve roller kalem, yeni favori yol arkadaşlarınız; sade ve basit. Sizin için ve eşsiz tarzınıza göre özel tasarlandı!

Keşfet

BÜTÜN BİR FINE WRITING DÜNYASI

Fonksiyonel, minimalist ve kullanıcıları kadar becerikli: kıymetli metallerden, değerli reçine ve ağaçtan yapılan yüksek kaliteli yazma araçlarımızı keşfedin.

Hexo

Hexo

Her zaman doğru notalara basmak için : YENİ HEXO

Daha fazla oku
e-motion

e-motion

Hızlıca karalamak mı yoksa ince detaylara odaklanmak mı istiyorsunuz?

Daha fazla oku
Ambition

Ambition

Bütün hikayenizi açıkça anlatabilmek için: Ambition serisi narin yazma araçlarıyla, bırakın düşünceleriniz şekil alsın.

Daha fazla oku
Neo Slim

Neo Slim

Minimalist bir görünüş, temiz ve havalı bir his; NEO Slim en az akıllı telefonunuz ya da tabletiniz kadar tarz sahibidir.

Daha fazla oku