Yönetim Kurulu ve Pay Sahipleri (Dokuzuncu Nesil)
Managing Board
Dolma kalem, rollerball kalem ve tükenmez kalem, sınırsız yaratıcılık için çarpıcı ve şık bir şekilde köşelerini vekenarlarını gösterir. Avrupa'da üretilirler ve son moda gül, gümüş renkler
Corporate Management Today

Yönetim Kurulu ve Pay Sahipleri (Dokuzuncu Nesil)

Yönetim Kurulu

2017 yılından bu yana, şirket bir Yönetim Kurulu tarafından yönetilmektedir. Stefan Leitz, CEO pozisyonundadır; diğer üyeler ise Constantin Neubeck (CFO) ve Simon Hauser’dir (CTO).

Dokuzuncu Nesil
Dokuzuncu Nesil

Dört kardeş olan Kont Charles von Faber-Castell, Kontes Katharina von Faber-Castell, Kontes Victoria von Faber-Castell ve Kontes Countess Sarah von Faber-Castell, Faber-Castell aile işletmesinin 9. neslini temsil etmektedirler. Pay sahipleri, şirket için başarılı bir geleceğe uzanan bir yolu belirlemeyi istemektedirler. “Birlikte, modern, aile tarafından kontrol edilen bir yönetişim yapısı geliştirdik. Bu, sadece günümüzün zorluklarıyla başa çıkmamıza imkan tanımakla kalmayacak, aynı zamanda gelenekleri zengin bir şirket, eşsiz bir marka ve dünya genelindeki 6.500 çalışan için de sorumluluk almamıza olanak sağlayacaktır. Dokuzuncu nesil olarak çocukluğumuzdan bu yana, Faber-Castell markası ve ürünlerimizin bütün dünyada nasıl pozitif enerji oluşturmakta olduğunu her zaman hissettik. Şimdi ise Faber-Castell’in sadece en eski aile şirketlerinden biri olmasının değil, aynı zamanda pay sahipleri, denetim kurulları, İcra Kurulu ve bütün bir işgücü arasında güven ve açık diyalog anlayışı içerisinde, en genç ve en yenilikçi şirketlerinden biri olmasının da sağlanmasında aktif bir rol almak istiyoruz. Faber-Castell’in yaratıcı potansiyeli açığa çıkarmaya ve bütün dünyadaki insanlara ilham vermeye, önümüzdeki 260 yıl boyunca da devam etmesini sağlamak istiyoruz.

(Soldan: Kontes Victoria ve Katharina von Faber-Castell, Kont Charles von Faber-Castell ve Kontes Sarah von Faber-Castell)