Küçük bir mola ver!

Parlama zamanı!

Wham Bam Glam! Yeni Grip Edition Glam burada. Ve tamamen yanardöner efektli! Her ihtimale karşı kendinize “Yanardöner mi? Bu da ne?" diye soruyorsunuzdur, işte kısa bir tanım: yanardöner, gökkuşağı renklerinde parıldayan anlamına gelir ve gökkuşağı her zaman iyidir. Özellikle inci, mor ve gümüş olarak geldiklerinde... Bunlar yeni dolma ve tükenmez kalemlerin renkleri.

 
 
 

Yumuşak tutma bölümü sayesinde, her ikisi de elinizde tutarken iyi hissettirir, böylece temelde sonsuza kadar yazabilir, çizebilir ve not alabilirsiniz. İster ödevinizi yapın, ister dünyayı nasıl kurtaracağınıza dair bir plan üzerinde çalışın, fark etmez. Hatta tükenmez kalemi yeniden doldurabilirsiniz! Sürdürülebilirlik bizim için çok önemli bir konu; özgünlük gibi... Bu nedenle dolma kaleminiz için iki farklı uç boyutu arasından seçim yapma olanağına sahipsiniz. Kaleminiz mümkün olduğunca size uygun olmalıdır. Çünkü parlama vaktin geldi!


 
Stil ile yazma

Elbette, siz de biliyorsunuz: arkadaşlarınızla sohbet etmek, yeni müzik listenizi oluşturmak, en sevdiğiniz dizileri yayınlamak için her zaman çevrimiçisiniz. Dijitalin içinde olmak gayet normaldir. Bu yüzden düzenli olarak gönderi paylaşmaya ve beğenmeye ara vermek daha da güzeldir.Tabletinizi ve akıllı telefonunuzu bir kenara koyun ve yeni düşünceler için alan yaratın: Nereye gitmek istiyorum, beni dürten nedir, beni harekete geçiren nedir? Fikirlerinizi kağıda dökün - kendi geleceğinizi yazın! Doğru yazı gereçleri, analog molanız için ilham ve yaratıcılık sağlar. Günlük tutmak veya karalamalar, ruh hali takibi veya günlük masa işleri için bu seri tam size uygundur: gövde rengiyle uyumlu noktaları bulunan, dolma kalemler, tükenmez kalemler, versatil kalemler, Sparkle kurşun kalemler, kalemtraş ve silgi gibi aksesuarlar... Hepsi Hindistan Cevizi, Gül ve Alaca Gri renklerinde. Günlük yaşamınızın birçok renk tonu için mükemmel!


 
New: Matching timetables for download in pink and blue
İndir: Time table blue
İndir: Time table blue

Kelvin Okafor'dan Sanat - Hiperrealist karakalem çizimler