Kendi yaptığım günlük
 
Bir profesyonel gibi çizin ve boyayın
Bullet Journal tipi günlük nedir?

Yumuşak güzellikler: Pastel tonlarda Goldfaber Aqua suluboya kalemleri

Pastel boyaları herkes beğenmez mi? Bu 12 yumuşak ton, yaratıcı hobi sanatçılarını haksız çıkarıyor. Yumuşak, yüksek pigmentli 3,3 mm kalem içleriyle, parlak ve solmaz renkler elde ediliyor. Bu kalemlerin eşsiz özelliklerinden biri de bütün yüzeyi kaplayan, renkli pastel uygulamalara olanak sağlaması; böylelikle artık beyaz kağıdın arkasını görmeyeceksiniz. Kuru kullandığınızda renkli bir kalemin sunduğu bütün çizim tekniklerinden faydalanabilirsiniz ve ıslak bir fırçayla kullandığınızda ise tamamen bir sulu boyaymış gibi harika efektler ortaya çıkarabilirsiniz. Bu yeni pastel kalemler, tek başlarına, 12’li metal bir kasa içerisinde veya Goldfaber Aqua hediye seti içerisinde diğer 24 renkle birlikte sunulmaktadırlar.

Deniz kenarı kafesi

FC Goldfaber Aqua BK Hediye Seti 36'lı

 

Detaylı Bilgi
Deniz kenarı kafesi

FC Goldfaber Aqua BK 12li Pastel Mtl Ktu

 

Detaylı Bilgi
Goldfaber Boya Kalemleri ve Goldfaber Aqua Boya Kalemleri

Goldfaber Boya Kalemleri ve Goldfaber Aqua Boya Kalemleri

Faber-Castell'in, yeni Creative Studio konsepti, tüm yeni başlayanlar ve hobi sanatçıları için uygun fiyata, kapsamlı ve yüksek kalitede bir ürün yelpazesi sunar.Yeni ürün yelpazesinin en önemli parçası, yoğun renk veren Goldfaber boya kalemleri ve tamamen suda çözünür Goldfaber Aqua boya kalemleridir. Ahşap gövdeli boya kalemi imalatı, bu köklü şirketin ana işidir. Yeni Goldfaber ve Goldfaber Aqua özellikle yumuşak bir renk dağılımı elde edilen en yenilikçi üretim teknolojisi ile üretilir, kırılma direnci yüksektir, yoğun ve canlı renkleri ile dikkat çekicidir ayrıca solmaz özelliktedir.

 

Dereceli kurşun kalemler, yağlı ve yumuşak pasteller, Hint mürekkepli kalemler ve modaya uygun el yazısı setleri

Creative Studio ürün yelpazesi, Goldfaber dereceli kurşun kalemler, çeşitli karakalemler ve pastel kalemler gibi bir dizi klasik çizim materyali ile tamamlanıyor. Renkli yumuşak ve yağlı pasteller, Pitt Artist Pen hint mürekkepli kalemler ve suluboya, akrilik ve yağlı boyalardan oluşan başlangıç setleri de ürün yelpazesine dahildir. Pitt Artist Pen'in modaya uygun el yazısı setleri, "yaratıcı el yazısı" hayranlarının hobilerine en uygun şekilde eşlik eder. Manga hayranları için, farklı Pitt Artist Pen seçeneklerinin yanı sıra faydalı ipuçları ve talimatlar içeren bir başlangıç seti vardır.

Tüm ürünler, yaratıcılığınızı özgürce ifade etmeniz için mükemmeldir. Faber-Castell ayrıca yeni başlayanlara ve hobi sanatçılarına ilham veren ve onları yeni bir şeyler denemeye teşvik eden zengin bir ürün yelpazesi sağlar. Yaratıcı eğitimlerin yanı sıra sayısız ipucu ve püf noktası ile Faber-Castell, yüksek kaliteli Creative Studio ürünlerinin çok yönlü uygulamalarını gösteriyor.

Boyama Şablonları

Gold Faber

Şablonu İndir

Gold Faber

Şablonu İndir

Gold Faber

Şablonu İndir

Gold Faber

Şablonu İndir

Gold Faber

Şablonu İndir

Gold Faber

Şablonu İndir

FC 1440 Tükenmez 0,8mm 50li Kırmızı

FC Goldfaber Aqua BK Hediye Seti 36'lı

Detaylı Bilgi
FC 1440 Tükenmez 0,8mm Mavi

FC Goldfaber Aqua BK 12li Pastel Mtl Ktu

Detaylı Bilgi